Araç Takip Sistemi

Türk Takip Araç Sistemi Hangi Hizmetleri Sunuyor?

2006 yılında İstanbul’da kurulan ve 2010 yılından bu zamana kadar kendisini geliştirerek hizmetlerini müşterilerine sunmaya devam eden Türk Takip Araç Sistemi, araç takip ve filo yönetimi hizmetleri konusunda bugünün teknolojisini kullanarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını güvenilir bir biçimde sağlamaktadır.
Müşterilerini her zaman için dikkate alan firma, sorunlara etkili ve kalıcı çözümler üretebilmek için çabalamakta ve aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da herkesi memnun etmektedir.
Türk Takip Araç Sistemi müşterilerine araç takip sistemi ve okul servisi araç takip sistemi olmak üzere 2 ana kategoride çeşitli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

GPS uyduları aracılığı ile 7 gün 24 saat internete bağlı tüm cihazlardan (bilgisayar, akıllı telefon ve tablet) araçları izleme amacıyla oluşturulan araç takip sistemi, günümüzde filoya sahip olan şirketlerin en önemli araçlarından birisidir.
Türk Takip Araç Sistemi de müşterilerine araçların hızları, gittikleri rota, nerede durdukları, bulundukları konum, ısıları ve alarm durumları hakkında bilgi vermektedir. Yerleştirilen cihazlar aracılığıyla GPS uydularından alınan tüm bilgiler sayesinde haritalar üzerinden anlık ve geçmişe dönük raporlara ulaşma imkanı da bulunmaktadır.
Tüm bu veriler kayıt ve kontrol altına alınabilmektedir. Türk Takip Araç Sistemi’nin sunduğu araç takip sistemlerini başta firmalara olmak üzere bireysel kullanıcılar da kullanmaktadır.
Özellikle son zamanlarda yaşanan güvenlik sorunları göz önüne alındığı zaman filoları kontrol altına almak isteyen kurumların sayısı da fazlalaşmaktadır. Birçok filo sahibi firma günümüzde araçlarını kontrol altına alabilmek ve gereksiz masraftan kaçınmak için bu sistemi kullanmaktadır.
Türk Takip Araç Sistemi’nin sunmuş olduğu araç takip sistemlerini faydaları ise şu şekilde listelenebilmektedir:
• Sistem sayesinde yakıt masrafları asgari düzeye indirilmektedir. Günümüzde sürekli bir biçimde zamlanan yakıtlar, şirketlere ya da kişilere yük olmaktadır. Bu nedenle boş yere yapılan kilometrelere engel olmak için araç takip sistemlerinin kullanılması önerilmektedir. Sürekli olarak araçların izlenmesi ile boşa kullanımın da önüne geçilebilmektedir. Bu sayede de yakıt masrafından tasarruf edilmiş olunur.
• Mesai dışında personelde kalan araçlar sistem sayesinde kontrol altına alınabilmektedir. Personelin şirket araçlarıyla mesai saatinden sonra yaptığı tüm hareketler araç takip sistemi aracılığı ile takip edilebilmektedir. Bu sayede mesai saatinden sonra şahsi işler için şirket araçlarının kullanımına da engel olunur.
• Araç takip sistemleri personel verimliliğini de kontrol altında tutmaktadır. Personellerin iş planına uyup uymadığı bu sistem aracılığı ile belli olmaktadır.
• Türk Takip Araç Sistemi sayesinde araçların trafikteki durumu da kontrol altına alınabilmektedir. Trafikteki hız, aracın kontrollü sürülüp sürülmediği, ani durmalar gibi birçok detay özel yazılımlar sayesinde raporlanmakta ve filo yönetimine iletilmektedir. Bu da meydana gelebilecek kazaların ve aksiliklerin önüne geçilmesini sağlar.
• Personeller araç takip sistemleri sayesinde yönlendirilebilir. İş planında meydana gelen ani değişimler anında personele bildirilerek yeni rotaya uyum sağlaması istenebilir.

SÜRÜCÜ TANIMA

Türk Takip Araç Sistemi, “Sürücü Tanıma Sistemleri” ile hangi sürücünün hangi araçta olduğunun takip edebilmesini sağlamaktadır. Şirketler araçlarını ve sürücülerini takip etmek istediği zaman Türk Takip Araç Sistemi’nin sunduğu sürücü tanıma hizmetinden yararlanabilmektedir.

ENTEGRE NAVIGASYON SİSTEMİ

Genellikle metropollerde araçla trafiğe çıkmak zorlu bir süreçtir. Bu nedenle mutlaka trafik yoğunluğu ve güzergah hakkında bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Türk Takip Araç Sistemi, müşterilerine entegre navigasyon hizmeti sunarak, trafiğin yoğun olduğu bölgeleri bildirir ve planların yeniden yapılmasına olanak sağlar. Bu sayede hem yakıttan hem de zamandan tasarruf edilir.
Call Now ButtonHemen Arayın