Sık Sorulan Sorular

Cihaz, Uydu ile iletişime geçerek, konum bilgisini serverlarımıza aktarır. Size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile, aracınızın konumunu, hareket hızını, uğradığı yerler gibi bir çok bilgiye ulaşırsınız

Motor Blokaj özelliği opsiyonel olarak bulunmaktadır, müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bataryalı cihazlarımızda şarj olabilen polimer batarya bulunmaktadır. Akünüz devre dışı kaldığında, 12 saat cihazınız ile irtibat kurabilirsiniz.

Genelde sahada çalışan ekipler için tercih edilen bu sistem ile çalışanlar 7/24 denetlenebilmektedir. Böyle bir durumda çalışanlar kontrol altında tutulabileceği için, verimlik de artacaktır.
Saha dışında çalışılan iş gruplarında, araçların mesai dışında kullanımı önlenebilmekte, rota haricinde olan yerlerin ziyareti kontrol altına alınmakta ve bu sayede araç yakıtından ciddi anlamda tasarruf edilebilmektedir. Yakıt tüketiminin yanı sıra araçlarınız daha az yıpranacak ve araçlarınızın kullanım süresi de artacaktır.
Araç takip sistemi sayesinde sahada olan ekiplerinizi dışarıdan kontrol edebilme şansınız olur. Böylece güzergahlar konusunda ekiplerinizi dışarıdan destekleyebilir ve trafikte geçirilen zamandan kar edebilirsiniz. Bu durum, daha çok ziyaret ve zamandan tasarruf anlamına gelir.
Bazı durumlarda sahada yer alan ekiplerin aracı daha hızlı kullanmasının önüne geçebilir ve bu sayede daha güvenli bir sürüş tecrübesini de garanti altına almış olursunuz.
Hizmet verdiğiniz sektöre bağlı olarak farklı çözüm olanakları ile karşılaşabilirsiniz. eğe hafriyat sektöründe hizmet veriyorsanız, ağırlık sensörlerini kullanabilir ve bu sayede alınabilecek cezalardan kurtulabilirsiniz.
Aracınıza kriz anlarında uzaktan ulaşabilirsiniz. Bu konuda motor blokaj özelliğinden faydalanabilir ve aracınızın sabit olarak ilgili alanda kalmasını sağlayabilir, aracınızın konum bilgisine de ulaşabilirsiniz. Böylece maddi kayıplarınızın önüne geçmiş olursunuz.
Call Now ButtonHemen Arayın